|E shtunë, Janar 20, 2018

Policia ne 24 ore, nje ne kerkim dhe nje nene hetim te lire. 

Policia-shqiptare7_871921  Fier – Më datë 01.06.2014, filloi procedimi penal dhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit, pasi më date 31.05.2014, rreth orës 23.00, persona të paidentifikuar, kanë hyre nga dritarja në banesën e shtetasit B.G., në lagjen  “29 Marsi” Patos dhe kanë marë nje celular.Materialet do  referohen  Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë, Fier, për veprën penale “ Vjedhjes,parashikuar nga neni 134  të K. Penal

 Më datë 01.06.2014, filloi procedimi penal në gjendje të lire për shtetasen T.Sh., vjec 58, banuese në Babunje e Re Lushnje.Procedimi penal për këtë shtetase filloi për arsye se  sot  rreth orës 08.00  ka shkuar në banesën e shtetasit K.C., në fshatin Babunje e Vjetër dhe e ka kanosur  kete shtetas  ne lidhje me ngjarjen e datës 31.05.2014, ku është bërë arrestimi i vajzes së saj shtetases M. Proshova.Materialet do ti kalojne referohen Prokurorise së Rrethit Gjyqesor Lushnje për veprën penale “Kanosje”  të parashikuara nga 84 te kodit penal.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Mjeku I bankës gjakut në Fier jep alarmin , mungojnë totalishtë dhuruesut e gjakut

Fier - Talasemiket  po ndeshen...

Close