|E diel, Dhjetor 17, 2017

Policia njofton për vende të lira pune . 

Albania_Police_LogoNë kuadër të ristrukturimit të FNSH Fier dhe Dragot, Komisariati i NSH Fier kërkon kandidatura të përshtatshme për punonjës policie trupe  operacionale.

Kandidaturat duhet të plotësojnë këto kritere :

1 Të kenë qënë ish punonjës policie .
2 Të mos jenë përjashtuar nga Policia e Shtetit.
3. Të jene të moshës deri në 35 vjec.
4. Të kenë aftësi të mira fizike.
5. Të jene (apo të kenë qënë) pjesetar të forcave Komando, të cilet kanë qënë me mision jashtë shtetit.

Kadidaturat të paraqiten te zyra e Personelit në Drejtorinë e Policisë Qarkut Gjirokaster ose te Komisariati i Policisë N.SH Fier deri ne daten 05/02/2015.
alb365.com/policia

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ikin nga puna 68 bluza të bardha. Ministri Beqaj takim me drejtues të shëndetësisë

  Fier - Ministri I Shëndetësisë Ilir...

Close