|E shtunë, Maj 27, 2017

Policia shpall në kërkim 2 shtetas, një për vjedhje e tjetri për përndjekje 

Mallakastër – Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër shpallën në kërkim dhe po punojnë për kapjen e 2 shtetasve I.L, 41 vjeç, banues në Fier, Më datën 19.09.2016, ka marrë forcërisht dhe e ka lidhur në pyllin e fshatit Kalenjë, shtetasin E.Sh, 18 vjeç, banues në fshatin Hekal, duke i marrë një aparat celular Iphone 4, me pretendimin se kallzuesi i ka vjedhur sende personale.Materialet i’u referuan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprat penale “Heqja e paligjshme e lirisë” dhe “Vjedhje” parashikuar nga Nenet 110 dhe 134 të Kodit Penal.

R.I, 19 vjeç, banues në Mallakastër, Më datën 20.09.2016 ka bërë kallëzim shtetasja V.F, 16 vjeçe, banuese në fshatin Greshicë, Mallakastër, se ky shtetas në periudha të ndryshme për motive të dobëta e ofendon dhe e kërcënon në telefon. Materialet i’u referuan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprat penale “Ndërhyrje të padrejta në jetën private” dhe “Përdorimi me keqdashje i thirrjeve telefonike” parashikuar nga Nenet 121 dhe 275 të Kodit Penal.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: A është kjo makina 100 mijë euro e Leka Zogut të II? https://t.co/6XCcRijh3X https://t.co/unfUAVRQhB
11,292 people follow ALB365
Twitter Pic gurutran Twitter Pic judyrobi Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u Twitter Pic brando_9 Twitter Pic Compa_Ab Twitter Pic BigbangP
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Bariu me gjysëm milioni fansa në facebook. (fotot)

Rumani - Bariu rumun Ghita Danuletiu (28) i është përshtatur teknologjisë moderne. Gjatë kohës që kullot dhentë ai bën fotografi me kompjuter...

Close