|E shtunë, Shkurt 24, 2018

Policia vendore njofton – Kujdes rreshjet 

Drejtoria Vendore e Policisë Fier

Si pasojë e reshjeve intensive që pritet të ketë në ditët në vijim, mund të ketë përmbytje në disa zona në Qarkun e Fierit.

Drejtoria Vendore e Policisë Fier është në gadishmëri të plotë dhe u kerkon qytetarëve që për çdo rast emergjence apo nevoje, të kontaktojnë policinë veç numrave 129, 126 edhe në numrat e telefonit 0694102223 dhe 03421519.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Alibeaj – Lagjet e qytetit mes plehrave, fekaleve. Bashkë bëjmë ndryshimin.

Fier - Papunësisë, varfërisë, mungesës...

Close