|E hënë, Shkurt 20, 2017

Politika feston e ndarë. Ruci – Të tjerët nuk kanë histori dhe e bëjnë , ne e kemi dhe nuk e bëjmë 

Fier – Kreu I grupit parlamentar të PS Gramoz Ruci ka marrë pjesë në festën e 29 Nentorit në Fier duke cuar kurora e buqeta me lule në varrezat e dëshmorëve. Nga Fieri Ruci I është drejtuar politikës shqiptare duke po huar se: –  Kjo ditë i ndan shqiptarët për shkak  të disa partive politike që duan ta zhbëjnë ditën e 29 nëntorit.

Ruci ka pohuar se mesazhi I Ramës dhe Merkelit në takimin e një dite më parë ka  qënë mëse  I qartë për politikën shqiptare

Pasi kanë vendosur buqeta e kurora me lule  deputetë, drejtues të politikës vendore kanë kaluar para varreve ku prehen eshtrat e të rënëve në luftën antifashiste nacinal clirimtare.

vlcsnap-2016-11-29-10h51m31s28 vlcsnap-2016-11-29-10h52m05s83 vlcsnap-2016-11-29-10h52m25s46

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja shqiptari në listën e anëtarëve sekret të Iluminatit https://t.co/cl79jwTHkL https://t.co/3sdJPBddcW
505 people follow ALB365
Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic DigitalT Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Franca “rikthehet” në Mesjetë me projektin e kështjellës “Guedelon”

Ndërtuesit francezë kthehen pas në kohë dhe po ndërtojnë një kështjelle duke u mbështetur vetëm te teknikat e materialet e...

Close