|E mërkurë, Janar 17, 2018

Politika feston e ndarë. Ruci – Të tjerët nuk kanë histori dhe e bëjnë , ne e kemi dhe nuk e bëjmë 

Fier – Kreu I grupit parlamentar të PS Gramoz Ruci ka marrë pjesë në festën e 29 Nentorit në Fier duke cuar kurora e buqeta me lule në varrezat e dëshmorëve. Nga Fieri Ruci I është drejtuar politikës shqiptare duke po huar se: –  Kjo ditë i ndan shqiptarët për shkak  të disa partive politike që duan ta zhbëjnë ditën e 29 nëntorit.

Ruci ka pohuar se mesazhi I Ramës dhe Merkelit në takimin e një dite më parë ka  qënë mëse  I qartë për politikën shqiptare

Pasi kanë vendosur buqeta e kurora me lule  deputetë, drejtues të politikës vendore kanë kaluar para varreve ku prehen eshtrat e të rënëve në luftën antifashiste nacinal clirimtare.

vlcsnap-2016-11-29-10h51m31s28 vlcsnap-2016-11-29-10h52m05s83 vlcsnap-2016-11-29-10h52m25s46

alb365

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
5 skafistë në pranga, kapen me 2 ton hashash

Itali - Policia italiane informon...

Close