|E diel, Janar 21, 2018

Pornostarja ofroj trajtim special për lojtarët e Kilit. 

192362    Brazil – Pornostarja kiliane, Marlen Doll, i ka “qerasur” tifozët e Kilit pas fitores me Australinë. Suksesi 3-1 në ndeshjen e parë ndaj Australisë u ka ndezur festën disa tifozëve kilianë. Marlen Doll kishte paralajmëruar se do të ofronte maratonë seksuale për tifozët e Kilit. Kjo gjë edhe ka ndodhur.

Ajo kishte publikuar në “Twitter” numrin e saj të telefonit, duke siguruar klientët e saj. Për 12 orë, ajo ka pasur në shtrat shumë partnerë, duke e festuar fitoren në një mënyrë të rrallë. Mirëpo, nuk mjafton me kaq, pasi Doll është shprehur e gatshme t’u ofrojë të njëjtin trajtim edhe lojtarëve të kombëtares.

Dy ditë më parë ajo theksoi se, në rast se Kili do të kalonte grupin, ishte e gatshme t’i priste në shtrat yjet e ekipit. Aktorja e filmave për të rritur ka premtuar një trajtim special dhe për ta, duke bërë që Kili të ketë dhe një arsye më shumë për ta kaluar grupin.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Hulk do te shortoje goglat Rusia 2018

Hulk do te marre pjese...

Close