|E shtunë, Shtator 23, 2017

Porrnostaret me prejardhje shqiptare (video) 

Po korrin mjaft sukses në botën e pornografisë, por a e dini se ato kanë prejardhje shqiptare.

Përmes një përmbledhje të përgatitur nga Express Rozë do të njiheni më mirë se kush janë shqiptaret që në këtë fushë janë të njohura./GazetaExpress/

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vazhdonë dorëzimi vullnetar i armëve dhe municioneve (video)

Qarku Fier - Drejtoria e Pilicise se Qarkut Fier pohone zyrtarishte se vazhdone puna per grumbullimin e armeve e municioneve...

Close