|E diel, Dhjetor 17, 2017

Portali “Mësues për Shqipërinë”, DAR bënë emërimet e para. 

10926404_919879088022399_5762223652530485237_nFier – Në DAR Fier u bënë 32 emërimet e para nga portali “Mësues për Shqipërinë”.  Ceremonia e emërimeve u krye në DAR Fier në prani të kordinatorit të MAS  Alqi Kushi ka pohuar në rrjetin social facebook kreu I këtij institucioni Shkëlqim Allkaj. Emërimet janë bërë  dhe në prani të drejtorëve të shkollave që do të punësohen, mesueseve që do të emëroheshin, mediave lokale dhe mësues e qytetarë të interesuar për transparencën e zbatimit të kësaj nisme të re të MAS në favor të cilësisë dhe në dobi të nxënësve.

10922557_919879091355732_8892911668915574748_n

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Modeli publikon foton nudo me Penelope Cruz (foto+18)

Pas shumë kohësh e tërhequr nga ekrani...

Close