|E enjte, Gusht 24, 2017

Posti i presidentit e plaku dhe e thinji Obamën (foto) 

Të jesh president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës nuk është e lehtë dhe këtë e provon më së miri ‘transformimi’ i Barack Obamës gjatë tetë viteve në pushtet.

Dy fotografi të realizuara nga Dan Winters për New York Magazine, kanë vënë në dukje ndryshimet në fizikun e Obamës, që shumë e kanë interpretuar si pasojë e punës së lodhshme.

Veç flokëve të thinjura, Barack Obama duket më i lodhur dhe më i rrudhur. ‘Mosha bën të vetën’, por padyshim presioni i të qenit president ka bërë punën e vet.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Zbulohet farbrika e prodhimit të heroinës, 2 në pranga dhe 35 kg heroinë.(fotot)

     Itali - Policia italiane ka zbuluar sot një rafineri droge në qendër të qytetit të Padovës. Mësohet se gjatë...

Close