|E martë, Dhjetor 12, 2017

Pranga 25 vjeçarit, rrihte babain 

Divjakë – Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë, arrestuan në flagrancë shtetasin: Sajmir Xh., 25 vjeç, banues në fshatin Çermë Sektor, Divjakë.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij, shtetasit M.Xh, 81 vjeç.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Dhunë në familje” parashikuar nga Neni 130/a/4 i Kodit Penal.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Tregu multietnik ku duhet të merret shembull

Përballë ndarjeve në baza etnike që kanë...

Close