|E premte, Dhjetor 15, 2017

Pranga 3 djemve, rrahën e filmuan 17 vjeçarin . 

arrestime-drogeFier – Policia Fier ka arrestuar tre djem nën akuzën e rrëmbimit e keqtrajtimit te një të mituri. Janë vënë në pranga Mirens Bibo 20 vjeç ,  Andi Turku 25 vjeç , Bruno Rrapushi 24 vjeç  .

Sipas burimeve policore mësohet se ngjarja ka ndodhur në orën 9 të mëngjesit të djeshëm në ambientet e një fabrike të përpunimit të lëkurave në lagjen ” 1 Maj” në Fier. Tre djemtë janë nga Fieri ndërkohë që 17 vjeçari K Mita është nga Libofsha . Ata kanë ndaluar  17 vjeçarin K Mita  pasi e kanë lidhur me letër natribani e kanë keqtrajtuar e më pas e kanë filmuar pranë një gabine elektrike.

Ngjarja  është parë nga një person I cili ka njoftuar dhe policinë . Kjo e fundit ka bërë arrestimin e tyre .

Policia ka bërë arrestimin në flagrancë të tre djemve autiorë të kësaj ngjarje.

vijon …

alb365.com

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ambasadori i SHBA – Eksperti i FBI në Tiranë për luftën kundër drogës

Tiranë - Ambasadori amerikan në Tiranë në...

Close