|E diel, Qershor 25, 2017

Pranga 30 vjeçarit, abuzoi sexualisht me të miturën 

Tiranë – Një 30 vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për marrëdhënie seksuale me të mitur.

Ngjarja ka ndodhur në Fushë Bulqizë, ku sipas bluve Denis Havalja ka marrë në automjetin e tij të cilin e drejtonte pa leje drejtimi, shtetasen e mitur M.D 13 vjeçe, me të cilën ka kryer marrëdhënie seksuale.

Materialet në ngarkim të tij iu referuan Prokurorisë për veprat penale ‘marrëdhënie seksuale me të mitur’ dhe ‘drejtimi i mjetit pa dëshmi’

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Prangosen 5 persona në 24 orë.

Fier - Më datë 24.09.2014,u ndalua shtetasi i shpallur në kërkim Erion Muskaj, vjec 31 banues në komuna Cakran, Fier...

Close