|E premte, Qershor 23, 2017

Pranga 30 vjeçarit, kapet me 4 doza heroinë 

Lushnje – Policia godet një tjetër rast të shpërndarjes së drogave të forta. Sekuestrohen 4 doza lëndë narkotike Heroinë Arrestohet në flagrancë poseduesi.

Në bazë të informacioneve të mara në rrugë operative, nga Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, u bë i mundur kapja dhe arrestimi në flagrancë i shtetasit Erion Kurti, 30 vjeç, banues në lagjen “Loni Dhano” Lushnje.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në lagjen “Loni Dhano”, j’u gjetën e sekuestruan në cilësinë e provës materiale 4 doza lëndë narkotike e dyshuar Heroinë.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” parashikuar nga Neni 283/1 i Kodit Penal.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sondazhi në Fier, PD merr rezultatin befasues, Gramoz Ruçi mbetet jashtë parlamentit https://t.co/RRS7FDI2Kd
11,396 people follow ALB365
Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Shqiptarët “njësha” të falsifikimit të dokumentave në Britani

Fakti që shqiptarët janë duke u dyndur drejt Britanisë në vitet e fundit e vërteton edhe raporti më i fundit...

Close