|E diel, Qershor 25, 2017

Pranga 30 vjecarit, perdhunoi 17 vjecaren. 

-Drejtoria-e-Policisë-së-Qarkut-Fier-Foto-Rrapo-IsufajFier – Ndalohet shtetasi Engjell Beqaj, vjec 30, banues ne Patos, per v.p Marredhenie seksuale me dhune me te mitura 14-18 vjec, pasi dyshohet se ka marre jashte deshires se saj shtetasen A.F, 17 vjece dhe ka kryer marredhenie me dhune.

Nga burime policore mesohet se 17 vjecarja eshte mbajtur per dhjete dite ne Korce tek njerezit e Beqaj nderkohe qe prinderit e 17 vjecares kishin bere denancimin ne policine Fier per zhdukjen e saje. Vajza ka pohuar ne polici se 30 vjecari e ka marre per ne Korce jashte deshires se saje.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Nga Jugu në Veri shkoni të votoni https://t.co/8YlKsInYNJ https://t.co/YG8jGHwAxV
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Të dënuar me vdekje, ja çfarë kan kërkuar të hanë para ekzekutimit

Në 31 shtete të Amerikës dhe vende të ndryshme të botës ku ekziston dënimi me vdekje, ka një zakon që...

Close