|E premte, Korrik 21, 2017

Pranga 55 vjecarit, kreu sex me dhunë me të rritur. 

8J_tech_Shqipetari     Fier – Policia Fier ka vënë në pranga 55 vjecarin Stefan Dulaj banues ën Patos. Arrestimi i tij erdhi pas një kallzimi që ka kryer ndaj tij 20 vjecarja E M nga Patosi. Burimet zyrtare të poilicisë pohuan se 55 vjecari kish kryer mardhënies seksuale me dhunë me 20 vjecaren jashtë dëshirës së sajë. Arerstimi ka ardhur pas vizitës mjeko ligjore që 20 vjecarja ka kryer tek mjeku ligjor. Ndaj tij rëndon akuza e “Mardhënies seksuale me dhunë me të rritur “.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja trendi i ri për vetullat (fotot) https://t.co/ViuOUoldOc https://t.co/JDJ9HTD6lY
11,309 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja sms e fundit e Artan Cukut – ‘Partitë kurva janë’

Janë zbuluar mesazhet konfidenciale të ish-drejtorit të Policisë së Vlorës Artan Cuku, të ekzekutuar mbrëmë me 5 plumba, dhe kolegut...

Close