|E diel, Tetor 22, 2017

Pranga 57 vjeçares, kërkohej për ushtrim prostitucioni 

Vlorë – Policia ka arrestuar shtetasen e shpallur në kërkim:

· Ylmie Ibrahimi, 57 vjeçe, banuese në Vlorë.

Arrestimi i saj u bë pasi më datë 07.07.2016 kjo shtetase ka qenë shpallur në kërkim për veprat penale “Shfrytëzimi i prostitucionit” dhe “Mbajtja e lokaleve për prostitucion”.

Policia ka bërë kapjen dhe arrestimin e saj në banesë në lagjen “Ujë i ftohtë” Vlorë, pasi ndaj saj është caktuar masa e sigurisë “Arrest në burg”.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kryebashkiaku Zeqo viziton dhe ndan dhurata për fëmijët e sëmurë .

Fier - Shërim të shpejtë, shëndet të plotë dhe gëzim në jetë! Këto kanë qenë urimet e kryetarit të Bashkisë Fier...

Close