|E hënë, Shkurt 27, 2017

Pranga çiftit me 1.5 mln euro kokainë, çelësat gjenden në reçipeta 

Një çift përfundoi në prangat e policisë italiane në Vanchiglia.

Në pranga përfunduan shtetasi Arbër Saliasi, 27 vjeç dhe Kleodora Balla, 28-vjeçe, banues në Corso Regina Margherita.

“Lastampa”, shkruan se çifti u arrestua për posedimin e një sasie prej 7 kg kokainë, e ndarë në 2 pako të mëdha dhe 6 pako të vogla.

Policia ngriti dyshimet kur kontrolluan çantën e gruas ku gjetën disa fatura energjie.

Policia gjeti çelësat e banesës në reçipetat e të arrestuarës, e cila mohoi rastin.  Policia sekuestroi edhe 34 300 euro. Nëse lënda narkotike do të shitej në treg, do të kapte vlerën e 1.5 milionë eurove.

img_1590-k00h-u10901603344840mrb-1024x576lastampa-it

Maxi sequestro di droga a Torino Foto carabinieri per il browser allegati Grazie Alessandro Galavotti

Paratë e sekuestruara

Maxi sequestro di droga a Torino Foto carabinieri per il browser allegati Grazie Alessandro Galavotti

Droga e sekuestruar

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja kush janë OJF-të e peticionit për Vettingun (Lista) https://t.co/f8xNm8meQn https://t.co/dtcnEN8vxM
512 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic democras Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Dule : ‘Aktet terroriste të na bashkojnë’.

Kreu i PBDNJ-së Vangjel Dule, teksa ka qenë në qytetin e Korçës ku janë zhvilluar zgjedhjet për kreun e ri...

Close