|E enjte, Qershor 22, 2017

Pranga kater shperndares droge. 

drogaxhinjte   Fier – Katër persona janë vënë në pranga, pasi akuzohen për shpërndarje droge. Policia e Fierit kanë bërë të mundur arrestimin e Zambak dhe Shpëtim Hilës, Nikollaq Sino dhe Aruiglen Alimuçaj.

Ndërkohë, gjatë momentin të arrestimit të shpërndarësve të drogës, është bëre e mundur dhe sekuestrimi i 60 gram kokainë

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Zbulohen pasuritë e politikanëve të fshehura jashtë vendit.

Tiranë - Nuk ka shpëtim për politikanët, gjyqtarët, prokurorët dhe zyrtarët e tjerë të nivelit të lartë që kanë fshehur...

Close