|E mërkurë, Korrik 26, 2017

Pranga laçianit, po dërgonte në Greqi 1 kg hashash 

Po transportonte 1 kg lëndë narkotike kanabis sativa nëpërmjet kufirit të gjelbër për në Greqi, arrestohet nga policia.

Në pranga përfundoi 31 vjeçari Paulin Rika, banues në fshati Zheje të Laçit.

Burime të policisë së Korçës, bënë me dije se shtetasi në fjalë u konstatua nga shërbimet e policisë kufitare gjatë patrullimeve në hyrje të fshatit Vishocicë

“Shtetasi i mësipërm, u konstatua nga shërbimet e Policisë Kufitare,  gjatë patrullimit të tyre, në hyrje të fshatit Vishocicë-Devoll. Nga kontrolli fizik i ushtruar këtij të fundit, në çantën personale të tij (në një qese plastike) iu gjet dhe bllokua në cilësinë e provës materiale një sasi prej  1 kg e 61.8 gram lëndë e dyshuar  si narkotike Cannabis Sattiva”, sqaron policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë të Krimeve të Rënda në Tiranë, për veprën penale: “Trafikimi i narkotikëve, ngelur në tentativë.

unnamed1 unnamed-2

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Mënyra si rrini ulur në karrige tregon mbi personalitetin tuaj https://t.co/Dn0ekAcAvo https://t.co/WbGjgkN8kd
11,300 people follow ALB365
Twitter Pic NateMain Twitter Pic AnilaLil Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Bin Laden – Pse sjanë publikuar asnjëherë fotot e vdekjes?!

Matt Bissonnette, një prej trupave speciale që kryen operacionin e asgjësimit të Bin Ladenit në Pakistan, ka shpjeguar se pse...

Close