|E hënë, Korrik 24, 2017

Pranga oficerit te policise, mori rryshfet. 

seda-bulic-hapsenje-interpol-policija-poternica-zatvorska-kazna-crna-gora-1338546533-169566   Shkoder – Arrestohet një oficer i policisë gjyqësore , kanë pohuar zyrtarishtë burimet e informacionit prej policisë Shkodër. Arrestimi i oficerit A.Elezi është kryer nga Task-Forcë e Prokurorise Shkodër . Burime informacioni nga ky institucion pohojnë se A.Elezi akuzohet për korrupsion pasiv . A.Elezi lejoi një ndërtim pa leje kundrejt shumës 50.000 lekëve të reja që ka marrë.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arriti brendi më i shitur online i modës MERISH

www.smardonline.com ka bërë marrëveshje me kompaninë nga Gjermania MERISH e cila bënë shitjen e produkteve të veshmbathjeve dhe tekstilit ekskluzivisht...

Close