|E enjte, Tetor 19, 2017

Pranga për autorët e dyshuar të vrasjes në Sarandë 

Sarandë – Policia e Sarandës ka prangosur dy autorët që dyshohet se kanë kryer vrasjen në Sarandë, ku u ekzekutua me armë zjarri Aleksandër Bardhi.

Në prangat e policisë së Sarandës kanë rënë Fernando Deda dhe një 16-vjeçar, Gjergj Arapi..

Policia pritet të jap detaje të tjera në lidhje me arrestimin.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Treni perplas per vdekje 61 vjecaren.

     Fier - Një 61-vjeçare ka humbur jetën pasditen e sotme në Fier, pasi është përplasur nga treni. Burime nga...

Close