|Sunday, October 23, 2016
  • NA NDIQ NË

Pranga për autorët e dyshuar të vrasjes në Sarandë 

lajmi fundit logo

Sarandë – Policia e Sarandës ka prangosur dy autorët që dyshohet se kanë kryer vrasjen në Sarandë, ku u ekzekutua me armë zjarri Aleksandër Bardhi.

Në prangat e policisë së Sarandës kanë rënë Fernando Deda dhe një 16-vjeçar, Gjergj Arapi..

Policia pritet të jap detaje të tjera në lidhje me arrestimin.

Add a Comment

%d bloggers like this: