|E premte, Korrik 21, 2017

Pranga policit të qarkullimit rrugor. 

125399_1    Gjirokastër – Gjatë mbrëmjes së të dielës policia ka arrestuar inspektorin Lorenc Alia të rrugores së Gjirokastrës, pasi gjatë aksionit ka shpërdoruar detyrën duke favorizuar persona të caktuar për të mos iu shoqëruar dhe sekuestruar automjetet e dyshuara në Lazarat. Pas këtij rasti, Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimit të Kontrollit të Brendshëm pranë Ministrisë së Punëve të Brendshme, përmes një grupi të posaçëm, po monitoron çdo veprim të strukturave të policisë në kuadër të operacionit të ndërmarrë në Lazarat.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja trendi i ri për vetullat (fotot) https://t.co/ViuOUoldOc https://t.co/JDJ9HTD6lY
11,309 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Bebe Rexha në Tiranë

Dua Lipa pritet të performojë në 10 gusht në Tiranë. Ardhja e saj do të pasohet nga Bebe Rexha, po...

Close