|E premte, Dhjetor 15, 2017

Prangoset 16 vjeçari qëlloi bashkëmoshatarin me kaçavidë. 

policia arrestimMallakastër – Më datë 22.01.2015 nga Komisariati Policise Mallakster, u bë arrestimi në flagrancë për shtetasin R.Xh , vjec 16, banues në Mallakaster. Arrestimi u krye pasi : Shtetasi R.Xh ka qene ish nxenes ne Shkollen e mesme “Dervish Hekali” Mallakaster, dhe per motive banale ka goditur, jashte territorit te shkolles, me mjete prerese duke plagosur lehte shtetasin M.Y 16 vjec, banues ne Ballesh. Ky i fundit eshte jashte rrezikut per jeten.

Patrulla e Policise e cila po patrullonte afer shkolles, ka bere arrestimin në flagrancë për shtetasin R.Xh. Theksojme se : Te dy keta shtetas jane ish nxenes te kesaj shkolle, pasi jane perjashtuar ne muajin Tetor 2014. Ne cilesine e proves materiale eshte sekuestruar nje kaçavide.

Vepra penale eshte referuar si “Plagosje e lehte me dashje”.

alb365.com

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arrestohen anëtarë të dy bandave italo-shqiptare në trafikun e drogës

Itali - Policia italiane ka ekzekutuar në...

Close