|E premte, Qershor 23, 2017

Prangoset 37 vjecari I shpallur në kërkim. 

policia-arrestim_375997_thumb_large     Fier – Renaldo Nallbani 37 vjec banues në Fier është vënë në pranga të policisë pasi ka qënë person I shpallur në këkrim.
Burimet zyrtare të policisë Fier pohuan se Nallbani ka qënë I dënuar nga drejtësia Italiane nga fjykata e apelit Torino në vitin 2008. Ai akuzohet për veprat penale të trafikimit të lëndëve narkotike dhe organizim dhe drejtim I organizatave kriminale. Ndaj tij gjykata e shkallës së parë e rrethit Fier ka nxjerrë vendimin numur 206 të datës 26 , 07. 2010 ku e ka dënuar me dhjetë vjet burgim 37 vjecarin Nallbani. Kjo gjykatë ka bërë njohjen e vendimit të gjykatë Apelit Torino Itali.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Grabisin 820 milionë, shteti ka frikë t’u përmendi emrin.

Emra abuzuesish, apo germa alfabeti: N.S, Z.B, F. J, N.P, D.D, K.S, A.Q, K.D, L.V, F.D, F.R, D.O…?! Çudi njoftimesh...

Close