|E mërkurë, Tetor 18, 2017

Presidencës i del tymi 

Shërbimi zjarrëfikës është vënë në alarm mbrëmjen e sotme pas një raportimi për zjarr në Presidencë.

Ngjarja ka ndodhur në zyrat e administratës, ku si pasojë e një shkëndije elektrike llampadari është shkëputur nga tavani dhe ka rënë mbi një kolltuk që ka marrë flakë.

Zjarrëfikësit kanë vënë menjëherë nën kontroll flakët dhe veç dëmeve të vogla materiale nuk ka pasoja të tjera.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pranga 16 vjeçarit, qëlloi me thikë bashkëmoshatarin

Lushnje - Nga Specialistët për krimet në Komisariatin e Policisë Lushnje, u kap dhe arrestua në flagrancë  shtetasi E.P, 16 vjeç,...

Close