|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Presidencës i del tymi 

Shërbimi zjarrëfikës është vënë në alarm mbrëmjen e sotme pas një raportimi për zjarr në Presidencë.

Ngjarja ka ndodhur në zyrat e administratës, ku si pasojë e një shkëndije elektrike llampadari është shkëputur nga tavani dhe ka rënë mbi një kolltuk që ka marrë flakë.

Zjarrëfikësit kanë vënë menjëherë nën kontroll flakët dhe veç dëmeve të vogla materiale nuk ka pasoja të tjera.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Zbulohet bombë e luftës së II botërore.

Gjermani - Rreth 20 000 vetë janë detyruar të largohen nga shtëpitë e tyre nga periferitë e Këlnit pasi autoritetet zbuluan një bombë të Luftës II Botërore. Shkollat, kopshtet dhe...

Close