|E premte, Tetor 20, 2017

Presidenti Meta sot viziton Kosovën 

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta sot qëndron për vizitë zyrtare në Kosovë, i ftuar nga presidenti Hashim Thaçi.

Presidenti Meta do të ketë pritje ceremoniale në sheshin “Ibrahim Rugova”, për të vazhduar më tej me takimin bilateral.

Në fund të takimit presidentët Thaçi e Meta do të kenë konferencë për media.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Policia ndihmon gruan shtatzanë dhe një fëmijë .

Fier - Gjate 24 oreve te kaluara ne qarkun e Fierit ka mbizoteruar mot me vranesira dhe rreshje me intensitet...

Close