|E hënë, Shkurt 27, 2017

Presidenti Trump është ‘puthur’ me këtë bukuroshe shqiptare (foto) 

Me zgjedhjen e Trump si President i SHBA-ve ajo që ka pasuar është frika e shqiptarëve për qasjen e tij, me theks të veçantë shkaku i ndikimit të supozuar rus tek biznesmeni.

Por, të paktën kur është fjala tek bukuroshet shqiptare, Trump ia ka dalë të ketë një relacion të shkëlqyer.

Falë agjensisë së tij të modeleve dhe organizimit të spektakleve të bukurisë, bukuroshet shqiptare përtej Atlantikut shpeshherë janë parë nën shoqërinë e tij.

Por, pa dyshim relacioni më epik është ai me Angela Martinin, bukuroshen shkodrane që vite më parë përfaqësoi Shqipërinë në Miss Universe i cili pati shkaktuar zhurmë të madhe në media.

Trumpi i njohur për një sjellje aspak për t’u lavdëruar karshi femrave, me shkodranen kishte kaluar në një relacion përtej përshëndetjes së rëndomtë.

Në disa foto që qarkullojnë akoma në arkiva të ndryshme në internet, ai shihet teksa duket sikur shkëmben puthje në buzë me Angelan. Megjithatë, kjo ishte demantuar nga vetë shkodranja e cila më pas kishte publikuar videon e plotë ku shihet teksa shkëmben puthje në faqe e jo në buzë me tashmë presidentin amerikan, Trump.

alb365/Prive.al/

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohen 2 grekë me hashash made in Albania https://t.co/cYNK0rsSCq https://t.co/rjHqRGfzgf
511 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
55 vjecarja – Pse s’më lënë të ushqehem me punën time , dikush do të më helmojë (foto e video)

Fier - Quhet Qamile Bregasi , është 55 vjece dhe nënë e një djali të pa punë, e divorcuar dhe...

Close