|E diel, Tetor 22, 2017

Presin gishtat dhe me gjak ngjyrosin shqiponjën (video) 

Nuk është ngjyrë. Këta djem të rinj kanë vendosur ta ngjyrosin shqiponjën me gjakun që e nzirrnin nga duart e tyre.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Aksidenti/ Bie mjeti, plagoset shoferi

Vlore - Nje automjet ka rene ne hyrje te autostrades Vlore – Levan, Automjeti ka rene ne vendin ku kryhen...

Close