|E mërkurë, Prill 26, 2017

Presin gishtat dhe me gjak ngjyrosin shqiponjën (video) 

Nuk është ngjyrë. Këta djem të rinj kanë vendosur ta ngjyrosin shqiponjën me gjakun që e nzirrnin nga duart e tyre.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Partia Socialiste: Ka pasur takime dhe jo konflikt https://t.co/cRppB32jSw https://t.co/oVN4gWwHrn
11,477 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
“De Biasi, shqiptar i paepur, italian i mençur”

Nga EDI RAMA - Mbrëmë në ceremoninë e dhënies së titullit Doctor Honoris Causa, trajnerit të kuqezinjve, i cili i...

Close