|E shtunë, Shtator 23, 2017

Prezantuesja e ‘TV Zjarr’ ndez zjarr rrjetet sociale (fotot) 

Ajo është një nga prezantueset më të nxehta në Shqipëri. Greta Hoxhaj njihet si spikerja seksi e lajmeve në “Zjarr Tv”, pasi në edicionin e lajmeve ajo shfaqet topless.

Megjithatë edhe jashtë prezantimit duket se Greta nuk i lë pas dore fotot seksi.Ajo ka publikuar në rrjete sociale një sërë fotosh në të cilat shfaqet topless dhe mjaft provokuese.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Spitali Rajonal Fier, qëndra e mjekimit të pacientëve të jugut të vendit (fotot)

  Fier - Spitali Rajonal Fier tashmë do të presë e do të mjekojë pacientë nga I gjithë jugu I...

Close