|E diel, Qershor 25, 2017

Prodhohen pantallonat me xhep që karikojnë telefonin. 

125895      Projektuesi Britanik Adrian Sauvage ka lexuar mendjen e njerëzve dhe sidomos të rinve në lidhje me teknologjinë.

Ai do të hedhë së shpejti në treg pantallona “Smart” të krijuara për të karikuar telefonin në xhep nëpërmjet valëve “Wireless” të Nokias.

Shërbimi është i disponueshëm për markën e njohur Nokia Lumia të Microsoft dhe ky është një bashkëpunim me Nokian.

smartfone.

Pantallonat do të shiten online në adresën Amazon dhe për momentin janë dizenjuar pantallona vetëm për meshkuj.

Nokia ka bashkëpunuar edhe në muajin shkurt për këmishën e përbërë nga smartfonë të tipit Lumia 1520.

alb365.com

 

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pallati i bardh i "Sulltanit" Erdogan. (fotot)

Turqi - Pallati i ri presidencial në Turqi, "Pallati i Bardhë" Rexhep Tajip Erdogan «Ak Saray», sot hap dyert e...

Close