|E enjte, Qershor 29, 2017

Provimi i maturës shtetërore. Matematika ja vlerësimet. 

    Tiranë – 33623400_35617500Ministria e Arsimit ka publikuar rezultatet e provimit të Matematikës së zhvilluar nga rreth 45 mijë maturantë në mbarë vendin. Më 9 qershor, maturantët e mbarë vendit testuan njohuritë e tyre në lëndën e Matematikës. Vetë nxënësit janë shprehur se teza që përmbante 25 pyetje ishte e nivelit mesatar, dhe brenda pritshmërive të tyre. Por sot ata do të njihen me vlerësimin e marrë.

Po ju  sjellim vlerësimet e të gjithë nxënësve, të cilët mund të mësojnë notën që kanë marrë sipas ID përkatëse të maturantit.

Ndërsa për lëndët me zgjedhje, maturantët janë testuar më 18 qershor.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
kufoma
Kufoma e dekompozuar, kishte 2 plumba

Tiranë - Një kufomë e dekompozuar është gjetur ditën e djeshme, 14 shkurt në zonën e Priskës në periferi të...

Close