|E martë, Qershor 27, 2017

Provokojnë Fjolla dhe Bigu 

Kanë një raport të mrekullueshëm bashkë.

Fjolla Morina dhe Big Mama, lëre që i kanë lënë pa mend fansat e tyre me pamje të vendit ku po pushojnë, por nuk e kanë lënë me aq.

Dy këngëtaret kanë pozuar bashkë, në pozita mjaft atraktive me Fjollën, që nuk i lë shumë imagjinatës duke shfaqur asetet e saja pamëshirshëm.

Ndërsa, Big Mama është treguar më e rezervuar, duke u fshehur pak pas trupit bombastik të Fjollës. /Prive

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Berisha: Rama elozhe Xhuvanëve, nuk ngushëllon familjet e viktimave.

Tiranë - Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar në rrjetin social Facebook, fjalën e kryeministrit Rama në lidhje me vrasjen e...

Close