|E hënë, Janar 23, 2017

PS ndërronë këshilltarë, Kurti – Jo për interes personal 

Fier – Në mbledhjen e sotme të këshillit bashkiak  janë prezantuar edhe këshilltarët e rinj të cilët zëvendësuan disa të tjer për shkak të konfliktit interesit  .

Lëvizja në këtë mënyrë e këshilltarëve e këtij këshilli bashkiak ka krijuar idenë se bëhesh këshilltar bashkiak se je pa punë e në moment që punësohesh diku largohesh dhe i lë vendin dikuj tjetër. Këto zëra i ka hehdur poshtë sekretari i këshillit bashkiak Ramion Kurti

Shikoni videon

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: 2.225 vende pune bosh, profesionet dhe si duhet të aplikoni https://t.co/AmQww8cNMU https://t.co/DWnhR9PqV4
500 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Meta: Përgjegjësinë për situatën e ka PS dhe Fatmir Xhafa

Kreu i Kuvendit, Ilir Meta, ka thënë sot gjatë mbledhjes së konferencës së kryetarëve se situata e krjuar për Reformën në Drejtësi është idiote. Sipas tij, përgjegjësinë për këtë situatë...

Close