|E martë, Dhjetor 12, 2017

PS në janar cakton kandidatët për bashkitë . 

Tiranë – ramaPartia Socialiste, forca kryesore në koalicionin qeverisës me fillimin e sesionit të ri parlamentar, në muajin janar, do të bëj edhe përcaktimin e kandidatëve për njësitë administrative në të gjithë vendin. Burime nga grupi i punës për angazhimin elektoral të Partisë Socialiste bëjnë me dije se gjatë këtyre muajve është marrë gjithë informacioni i nevojshëm nga baza për problematikat që ekzistojnë në çdo qark. Qarku i fundit i cili është edhe qarku më i rëndësishëm me të cilën ky grup pune po punon është Tirana.

Për bashkinë Fier ka disa kandidatë që u lakohet emri  siç mund të jenë Baftjar Zeqo, Armando Subashi, Abert Çaçi , Ilirjan Celibashi dhe ndonjë emeër tjetër , por sipas gjasave ka shumë mundësi që Zeqo të rikandidojë përsëri për kreun e bashkisë Fier.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vetvritet me pushkë 30 vjecari.

    Fier - Në  datë  08.08.2014...

Close