|E hënë, Janar 23, 2017

Putin: I shqetësuar për marrëdhëniet me Shtetet e Bashkuara 

Presidenti rus Vladimir Putin ka shprehur shqetësimin për përkeqësimin e marrëdhënieve me Shtetet e Bashkuara.

“Dialogu me Amerikën praktikisht është zero, por këtu nuk bëhet fjalë për zgjedhjen tonë”, ka thënë Putin, duke lënë të kuptohet se zgjedhja është e Uashingtonit.

Këtë deklaratë kreu i Kremlinit e ka bërë gjatë një takimi në Forumin e Investitorëve të bankës VTB, raporton agjencia e lajmeve “Tass”.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ditën police dhe natën modele https://t.co/mIChDx8fzR via @wwwalb365com
503 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Nikolla: Rekrutimi i mësuesve aplikimi nis nga sot.

Tiranë - Pas 31 dhjetorit 2014 situata në shkollat shqiptare do të ndryshojë, duke mos lejuar më t’u jepet mësim nxënësve nga mësues që s’kanë arsimin përkatës. Këtë e ka...

Close