|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Qëllohet për vdekje vajza 15 vjeçare e Tyson Gay 

Vajza 15-vjeçare e olimpistit amerikan Tyson Gay është qëlluar për vdekje në Kentucky të SHBA-së

Policia dhe mediat lokale kanë njoftuar se Trinity Gay është qëlluar në qafë gjatë një konflikti mes dy grupeve në një parking të një restoranti.

Ajo ishte dërguar në spital, por nuk kishte arritur t’i bënte ballë plagëve.

Policia ka nisur menjëherë hetimet për gjuajtjet që ndodhën në orët e para të së dielës.

Ekipi i atletikës në Amerikë ka shprehur ngushëllime për humbjen e vajzës së atletit të famshëm.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
“SUKSESE – SHQIPËRIA EUROPIANE U VENDOS SOT NË BERLIN”

Nga SPARTAK NGJELA - Është hera e parë për Shqipërinë: në Berlin u mund më në fund regresi oriental Berisha, që në fakt ka filluar që në vitin 1914 –...

Close