|E premte, Dhjetor 15, 2017

Qielli godet Italinë e jugut. (fotot) 

10929546_10153506349723066_7150755605541423724_nItali – Italia e jugut është përfshirë gjatë ditës së djeshme nga një mot i ftohtë dhe me rreshje të shumta.

Nga mediat Italiane mësohet se në ishujt jugor të vendit, rreshjet kaqë qënë ndryshe nga herët e tjera. Banorët e ishullit të Siçilisë janë habitur nga madhësia e topave të breshërit, që kanë shkaktuar edhe disa dëme të vogla nëpër makina, duke krisur apo thyer dhe xhama.

 

 

 

 

 

1381822_10153506349828066_1555451501056212735_n 10929546_10153506349723066_7150755605541423724_n 10931173_10153506349813066_6069685334807909624_n

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Festohet Fiter Bajrami.

   Tiranë - Pas një muaji agjërim,...

Close