|E hënë, Korrik 24, 2017

Rama – Arvizu, neser raporti i KE-se per statusin. 

Rama Arvizu    Tirane – Ambasadori amerikan Aleksandër Arvizu ka takuar sot kryeministrin Edi Rama në selinë e kryeministrisë. Takimi ka zgjatur rreth një orë dhe është zhvilluar pa praninë e mediave.

Nuk dihen detaje rreth takimit, por ai vjen në një moment ku ka një debat të hapur politik mes pozitës dhe opozitës lidhur me trafikun e drogës me infrastrukturën e ushtrisë.

Takimi vjen një ditë para publikimit të raportit të të Komisionit Europian ku pritet të rekomandohet dhënia e statusit kandidat për Shqipërinë.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Provoni dimrin me të bardhën e dëborës (fotot)

E bardha është një nga ngjyrat që nuk duket edhe aq familjare për stinën e dimrit, megjithatë një nga ngjyrat...

Close