|E martë, Janar 24, 2017

Rama ballë për ballë me qytetarët në një konferencë online 

Kontaktin e parë me qytetarët, pas pushimeve verore kryeministri Edi Rama do ta ketë përmes rrjeteve sociale.

Kreu i ekzekutivit ka njoftuar se ditën e nesërme, në orën 11:00 do t’i përgjigjet pyetjeve dhe shqetësimeve të qytetarëve përmes një konference online.

Kjo konferencë do të jete për kryeministrin edhe një bilanc punë në këto 3 vjet qevrisje, pasi ky është viti i fundit i mandatit të qeverisë Rama.

Konferenca në Twitter dhe Facebook është kthyer në një traditë për kryeministrin Rama.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Tirana Bank pranon zhdukjen 150 mln lekëve nga llogaria e emigrantit https://t.co/3Hyxc4OdFd https://t.co/ZdCjyRMsZw
505 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja numurat e fatit sipas shenjës së oroskopit

Lidhja e shenjave astrologjike me numrat përshtaten nw 12 ‘shtëpi’ astrologjike. Dashi është shenja e parë në rrethin e horoskopit dhe ajo është barabartë me shtëpinë e parë, kështu që...

Close