|E premte, Shkurt 23, 2018

Rama dhen Tahiri drejt Nevoselës për inspektim pas orës 13 . 

edi ramaTiranë – Përmbytjet, Kryeministri Rama dhe Tahiri do të shkojnë në Novoselë pas orës 13:00.

Kryeministri Rama dhe ministri Tahiri do të inspektojnë situatën në Novoselë.

Rama në Tëitter ka pohuar se : “Moti i tërbuar na ka vënë përpara një sfode të rëndë. Të gjitha strukturat po përgjigjen me efiçencë.

Ministria e Brendshme në deklaratë për mediat. Në qarkun Elbasan ka reshje shiu intensive. Mund të hapen portat e liqenit të Banjes nëse ka rritje të nivelit. Hapja e portave të liqenit të Banjes mund të shkaktojë përmbytje të tokave.

1508027_839597326103811_4411411350372524595_n 1526886_10203328298990094_7255483274311914873_n 1978731_839597412770469_4601555429906498220_n 10392356_10203328300390129_4093880758185366333_n 10922517_10203328299590109_1563378117642294357_n 10968590_10203328299910117_7328337865950367480_n

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ndryshon emri, nga CEZ bëhet OSHEE.

    Tiranë - Kompania...

Close