|E hënë, Korrik 24, 2017

Rama e nis ditën duke postuar video me ndryshimet në Fier (foto e video) 

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e parë të kësaj jave duke postuar në llogarinë  etij në facebook një video me punimet e përfunduara në qytetin Fier.

Ai shkruan

MIRËMËNGJES 😀

dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë pjesëz nga transformimet e Rilindjes Urbane në Fier 🏗 🏘 👍

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Mafia pulieze bashkëpunim me mafien shqiptare

Grupet mafioze italiane kanë lidhje dhe bashkëpunojnë me trafikantët shqiptare, që mendohet të jenë të hershme edhe për shkak të...

Close