|E hënë, Nëntor 20, 2017

Rama e nis ditën duke postuar video me ndryshimet në Fier (foto e video) 

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e parë të kësaj jave duke postuar në llogarinë  etij në facebook një video me punimet e përfunduara në qytetin Fier.

Ai shkruan

MIRËMËNGJES 😀

dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë pjesëz nga transformimet e Rilindjes Urbane në Fier 🏗 🏘 👍

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Anija ruse në Bosfor, Turqia thërret Ambasadorin rus

Turqi - Vijojnë të jenë të tendosura marrëdhëniet mes Rusisë dhe Turqisë. Ambasadori rus në Ankara është thirrur me urgjencë...

Close