|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Rama – Faleminderit Dibra 

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të komentojë i fundit fitoren e thellë në Dibër të të majtës dhe kandidatit të saj Muharrem Rama.

Në një postim në fb, Rama  falenderon të gjithë elektoratin dibranë që i besuan alternativës së tyre, ndërsa shton se këtë fitore e lexon si një detyrim më të madh ndaj tyre.

rama

Muharrem Rama do të jetë kryetari i ri i Bashkisë së Dibrës. Kandidati i të majtës mundi rivalin e tij Sherefedin Shehu me një diferencë prej 4162 votash.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja deputetët e përmendur në dokumentin konfidencial të OSBE

Tiranë - 31 deputetë të parlamentit shqiptar janë të deklaruar si biznesmenë. 14 prej tyre janë të PS, 7 të LSI, 4 të PD, 4 të PDIU, 1 PKD dhe...

Close