|E mërkurë, Tetor 18, 2017

Rama – Faleminderit Dibra 

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të komentojë i fundit fitoren e thellë në Dibër të të majtës dhe kandidatit të saj Muharrem Rama.

Në një postim në fb, Rama  falenderon të gjithë elektoratin dibranë që i besuan alternativës së tyre, ndërsa shton se këtë fitore e lexon si një detyrim më të madh ndaj tyre.

rama

Muharrem Rama do të jetë kryetari i ri i Bashkisë së Dibrës. Kandidati i të majtës mundi rivalin e tij Sherefedin Shehu me një diferencë prej 4162 votash.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arrestohen 5 ish-zyrtarë të ALUIZNI-t, 2 në kërkim për shpërdorim detyre.

Tiranë -  Arrestohen 5 ish-zyrtarë të ALUIZNI-t për shpërdorim detyre. Policia ka arrestuar Artur Skela, Robert Dauti, Erind Mlloja, Erald...

Close