|E hënë, Qershor 26, 2017

Rama fundjavë në kanionet e Skraparit. 

125816     Skrapar – Edhe kryeministri Rama i bashkohet skuadrës së Zamos dhe Blerinës, siç e quan ai, për të bërë rafting në kanionet e Skraparit. Duke përcjellë këtë eksperiencë nëpërmjet disa fotove të publikuara në rrjetet sociale, kryeministri Rama thotë se ndihet i impresionuar nga ky udhëtim.

“Kanionet e Skraparit nje eksperience e re e Shqiperise magjike nga nje kend qe s’e kemi pare kurre!Mos e humbisni :-)”

 

 

 

125814

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Manjani: Biznesi i kanabisit financoi ruajtjen e rezultatit të PS-së të 2013 https://t.co/iBI17c9J77 https://t.co/iAk881Y48y
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Policia ndalonë 2 drejtues mjetesh

Fier - Drejtojnë mjetin në gjendje të dehur dhe pa leje drejtimi, arrestohen në flagrancë nga policia. Specialistët e Seksionit...

Close