|E hënë, Tetor 23, 2017

Rama fundjavë në kanionet e Skraparit. 

125816     Skrapar – Edhe kryeministri Rama i bashkohet skuadrës së Zamos dhe Blerinës, siç e quan ai, për të bërë rafting në kanionet e Skraparit. Duke përcjellë këtë eksperiencë nëpërmjet disa fotove të publikuara në rrjetet sociale, kryeministri Rama thotë se ndihet i impresionuar nga ky udhëtim.

“Kanionet e Skraparit nje eksperience e re e Shqiperise magjike nga nje kend qe s’e kemi pare kurre!Mos e humbisni :-)”

 

 

 

125814

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
avira oferte
OSMENAJ Oferte Speciale – Rinovo tani dhe fito!

   Vera fillon me oferta të reja për klientët tane. Ndërsa ata përgatiten për pushime, nuk duhet të harrojnë për...

Close