|E martë, Qershor 27, 2017

Rama – Ja sëmundja që vuaj prej vitesh (foto) 

Ritakimi i kryeministrit Rama më me gazetarin Arjan Çani nuk mund të ishte më akullt dhe i tensionuar.

Teksa polargohej nga studio e ‘Zonë e Lirë’ Çani i ka lënë nëj porosi të veçantë kryeministrit.

‘Kujdes me hernien diskale , se ke vuajtur që në kohën kur ishim miq’-tha Çani.

‘Po jam mirë tani, është një problem nga i cili vuajnë të gjithë basketbollistës’-ka pohuar Rama duke lënë të kuptohet se nuk ka asgjë për t’u shqetësuar. 

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
E kthen furgonin në shtëpi me rrota (video)

Një grua e cila thotë se nuk kishte njohuri mbi veturat ose ndërtimin ka ndërtuar një furgon të mahnitshëm kampingu...

Close