|E diel, Shkurt 25, 2018

Rama – Ja sëmundja që vuaj prej vitesh (foto) 

Ritakimi i kryeministrit Rama më me gazetarin Arjan Çani nuk mund të ishte më akullt dhe i tensionuar.

Teksa polargohej nga studio e ‘Zonë e Lirë’ Çani i ka lënë nëj porosi të veçantë kryeministrit.

‘Kujdes me hernien diskale , se ke vuajtur që në kohën kur ishim miq’-tha Çani.

‘Po jam mirë tani, është një problem nga i cili vuajnë të gjithë basketbollistës’-ka pohuar Rama duke lënë të kuptohet se nuk ka asgjë për t’u shqetësuar. 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Misteri : Kroati që shëron njerzit me nj shikim. ( vidio )

    Kroaci - Qindra e...

Close