|Saturday, December 10, 2016
  • NA NDIQ NË

Rama – Meta , takohen në Kryeministri 

Tiranë – Kryeministri Edi Rama dhe kryeparlamentari Ilir Meta po zhvillojnë një takim në kryesinë e Kuvendit.

Takimi i tyre vjen në kuadër të takimit të përjavshëm.

Rama dhe Meta takohen një ditë para punimeve të kuvendit.

Kohët e fundit po flitet se marrëdhëniet mes dy partive në koalicionin qeverisës nuk po shkojnë mirë. Kjo edhe pas deklaratave të ministrit Manjani për përfshirjen e ushtrisë në luftën kundër kanabisit.

Add a Comment

%d bloggers like this: