|E premte, Prill 28, 2017

Rama – Meta , takohen në Kryeministri 

Tiranë – Kryeministri Edi Rama dhe kryeparlamentari Ilir Meta po zhvillojnë një takim në kryesinë e Kuvendit.

Takimi i tyre vjen në kuadër të takimit të përjavshëm.

Rama dhe Meta takohen një ditë para punimeve të kuvendit.

Kohët e fundit po flitet se marrëdhëniet mes dy partive në koalicionin qeverisës nuk po shkojnë mirë. Kjo edhe pas deklaratave të ministrit Manjani për përfshirjen e ushtrisë në luftën kundër kanabisit.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Foto hit në internet. Shfaqet në qiell harta e Shqipërisë dhe Skënderbeu https://t.co/jdtwSfeYdR https://t.co/ko8rMn0Pz3
11,371 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kushtet dhe dokumentet për t’u pajisur me armët e zjarrit

Kurs për armët – Procedurat për autorizimin e përdorimit të armës, dokumentet dhe rregullat për kompanitë private që do të realizojnë...

Close