|E martë, Maj 23, 2017

Rama në Jalë kullon në djersë, e bezdisin mizat (video) 

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ishte mes të rinjve, në çeljen e kampit veror të Partisë socialiste në Jalë, ku merrnin pjesë qindra të rinj nga e gjithë Shqipëria, nga të cilët 285 garues të fazës së dytë të FRESSH VOICE, si dhe të tjerë aktivistë të forumit.

Gjatë fjalës së tij para të rinjve, Rama ka folur edhe për rritjen ekonomike, duke thënë se e morëm vendin me rritje 0% dhe po e çojmë drejt 4%, por prapë tha si, mos prisni rroga 800 euro në muaj, nuk ka magji.

Në videon e shpërndarë nga Kryeministria, ndër të tjera bëjnë përshtypje edhe dy elementë gjatë fjalimit të Ramës.

E para kryeministri “u mbyt” në djersë para të rinjve dhe e dyta, ishte një mizë që gjatë gjithë kohës vinte rrotull mikrofonit duke i krijuar bezdi. Për më shumë shihni pamjet.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Detyrim paraqitje për baban që u denancua për dhunë nga i biri https://t.co/U6qwyRNKLf https://t.co/65rnz6BGpS
11,451 people follow ALB365
Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u Twitter Pic brando_9 Twitter Pic Compa_Ab Twitter Pic BigbangP Twitter Pic jacobnie Twitter Pic INBUEX Twitter Pic DPtw09
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama – Meta përfundojnë takimin në Vilën 30

Tiranë - Përfundoi në orën 21:46 takimi i kryeministrit Edi Rama me kryetarin e Kuvendit, Ilir Meta në “Vilën 30”. I...

Close