|E diel, Qershor 25, 2017

Rama: Policia e Shtetit po i ngre kokën lart Shqipërisë në Europë. 

rama-rilindje_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy     Tiranë – Pas ndërhyrjes së Policisë së Shtetit në Lazarat, kryeministri Edi Rama shprehet se ajo po i ngre kokën lart Shqipërisë në Europë, duke e fshirë Lazaratin nga harta evropiane e drogës.
“Policia e Shtetit po i ngre kokën lart Shqipërisë në Europë me operacionin për fshirjen e Lazaratit nga harta europiane e drogës!#Mirënjohje”, shkruan Rama në Twitter.
Ai më tej ka kërkuar që qytetarët të solidarizohen me Policinë e Shtetit.
“Mbështesni moralisht me një like apo retweet çdo polic të angazhuar në operacionin e munguar prej 20 vjetësh dhe bëni hashtag dhe policiaqeduam”.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Nga Jugu në Veri shkoni të votoni https://t.co/8YlKsInYNJ https://t.co/YG8jGHwAxV
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Platini dhe padrejtësitë e tij. Shikoni linqet.

Mbase ju jeni surprizuar me vendimin e UEFA -(PLATINI). Por unë aspak, sepse sa të ketë Platini të korruptuar, UEFA...

Close