|E martë, Janar 24, 2017

Rama: Raundi i parë i regjistrimeve në Universitete, një sukses 

Komunikimin javor për këtë të dielë me ndjekësit e tij në rrjete sociale, kryeministri Edi Rama ka vendosur ta fokusojë tek problematika që patën maturantët në fazën e parë të regjistrimit në Universitet.

Rama: Është mbyllur raundi i parë i aplikimeve dhe regjistrimeve në Universitete, një sukses mu ashtu siç e kemi paraparë në reformën në arsim, siç e kemi përgatitur me plan zbatimin e  reformës për këtë fillim vit.
Të parët

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Tirana Bank pranon zhdukjen 150 mln lekëve nga llogaria e emigrantit https://t.co/3Hyxc4OdFd https://t.co/ZdCjyRMsZw
505 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rodriguez: Kolumbia nuk e ka frikë Brazilin.

     Brazil - "Entuziazmi i Brazilit nuk të tremb". Ky është mendimi i yllit të kombëtares kolumbiane, Xhejms Rodriguez, i cili i lëshon sfidën formacionit të Luis Felipe Skolarit. Kolumbia...

Close