|E mërkurë, Janar 17, 2018

Ramicë dhe Tërbaç, agjesohen 5 mijë rrënjë canabisattiva 

Vlorë – Policia asgjëson rreth 5.000 rrënjë bimë narkotike të dyshuara të llojit Cannabis Sattiva.

Bimët narkotike u gjetën të mbjella në fshatin Ramicë dhe Tërbaç, të cilat ishin të kultivuara nëpër sipërfaqe toke pa pronarë, anës luginave dhe përrenjve.

Policia bëri asgjësimin e tyre me anë të djegës me zjarr. Po punohet për identifikimin dhe kapjen e kultivuesve të tyre

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
65 kg heroinë fshehur nën tokë , kapet grupi me 2 shqiptar i drogës (fotot)

Greqi - Një sasi e...

Close