|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Rashica paralajmëron Kroacinë, kujdes 

Milot Rashica, ylli i përfaqësueses së Kosovës, e ka shënuar golin e parë në edicionin e ri 2016/17

Reprezentuesi i Kosovës, Milot Rashica, ia ka bëre sefte në kupën holandeze të futbollit për këtë edicion.

Rashica ka shënuar golin e parë për sezonin e ri në fitoren e Vitesses prej 7:2 ndaj ASV de Dijk, përcjell Gazeta Express.

Rashica shënoi golin e gjashtë për ekipin e holandez në minutën e 83’të. Ky është një sinjal i mirë për Kosovën, që duket se Rashica do të jetë në formë për ndeshjen e gjashtë tetorit ndaj Kroacisë.

alb365/Express/

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Policia, 3 në pranga, 8 në hetim të lirë dhe 2 në kërkim.

    Fier - Më datë 08.08.2014, nga Komisariati I Policisw Fier ,u bw i mundur finalizimi i Operacionit “Libofsha “ në kuadër të së cilit u bë dokumentimi i...

Close